iş borç para şans gibi konularda kısaca talihin açılması için yapılan bir büyü çeşidide budur..Cuma günü herhangi bir saatte 360 defa AL AZEEZO mantrasını söylemeniz yeteli.

Bir kere Cuma günü 360 defa yukarıdaki mantrayı tekrarladıktan sonra istediğiniz gün ve sayıda istediğiniz yerde istediğiniz kadar yapmanız mümkün. İlk yapılacak çalışmayı mutlaka sesli olarak yapın. Daha sonraki çalışmaları eğer müsait bir yerde değilseniz içinden de yapmanız mümkün.

İlk çalışmadan sonra yapacağınız diğer çalışmalarda tek yapmamanız gereken şey pazartesi ve cumartesi bu uygulamayı denememeniz. Bu günler bu çalışma için uygun değil. En uygun Perşembe ve Cuma günleridir. Ama Salı, Çarşamba, Pazar günlerinde de yapılmasında bir sakınca yoktur. Çalışmayı hazırlayacağınız bir sunakta yapabilirsiniz. Size doğru gelen bir tarih veya saat seçebilirsiniz. Uygun giysiler giyebilirsiniz. Çalışma öncesinde ılık bir duş alabilirsiniz. Başkası için okuma yapabilir ve enerjiyi o kişiye yollayabilirsiniz. Geri kalan her türlü yaratıcılık artık size kalmış.