Doğru
Doğru
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çeşitli Büyü Örnekleri

 1. #1

  Üyelik tarihi
  08.Kasım.2012
  Mesajlar
  65
  Konular
  56
  Tecrübe Puanı
  7

  Standart Çeşitli Büyü Örnekleri

  Doğru
  Çeşitli Büyü Örnekleri veriyorum ama sadece bilgi amaçlıdır,bunları okuyarak tam ve etkili bir büyü yapamazsınız..

  Bal
  Arinin ogul denen yavrularinin ilk yaptigi bal, kovandan çikmadan üç yemek kasigi kadar alinip bir kaba konur. Güzel görünmek isteyenin adi yedi kez söylenip bal üflenir. Sonra bir rekat namaz kilinir. Belirli sözler söylendikten sonra saga sola üflenir, göge karsi Hifzeyle ya Hu söylenir. Ya Hu derken u harfinin yedi kez söylenmesi gerekir. Bu is bittikten sonra bir kasik tuzsuz tereyagi küçük bir yumak yapilarak büyü yapilan kimsenin yanaklarina dudaklarina sürülerek bal akitilir iyice karistirilir. Karisimin bulundugu tasin üstü örtülür. Üç beklenir, dördüncü günden itibaren her sabah ezanindan önce, yaptiran kisi o baldan biraz yer. Yerken de "Allahumme rabbike" der. Yedi sabah bu islemi tekrarlar. Bal bittikten sonra yedi gün ortalikta pek görünmez daha sonra istedigi gibi rahatça dolasabilir, ve kendisine bakanlarin gözüne çok güzel görünürmüs.

  -------------------
  Koca Bulma
  Duvak Teli
  Bir kizin kismetinin açilmasi için, gerdek gecesi yeni gelinin duvagindan bir tel koparip onunla büyü yapilirmis. Duvaktan alinan tel üç gün içinde cinciye götürülür. Cinci telin üstüne üç dügüm vurur, uçlarini bos birakir. Her dügümün üzerine büyü yaptiranin adini yedi kez söyleyip üfler. Kizin saçindan üç tel saç alir, onlari da duvak teliyle birbirine dolastirir, sarar, yediye bükerek baglar. Üç gün günde yetmis kez, euzubillah der, yere tükürür. Üçüncü günün bitiminde telleri üç kat musambaya, musambayi yesil yamaya sarar, otuz üç dikisle diker, her dikis vurusunda büyü yaptiranin adini söyler, fatih'i-kismet der. Kiz yapilan muskayi, gögüs arasina ya da koynuna asar. Kirk gün içinde isteyeni çikar. Bunu yalniz yaptiranla cinci hoca bilmelidir. Baskalari duyarsa büyü bozulur.

  ------------
  Üç Yol Agzı
  Kismeti çikmayan kizin, üç sabah üç yol agzinda durmasi gerekir. Önce cinci hocaya gidip, sabah ezanindan önce okunulmasi gerekir. Hoca kizin alnina üç sin yazar, aralarina birer nokta koyar. Mor mürekkeple yazilan bu yazilar, üç kulhuvallah okunacak süre boyunca, kizin alninda durur, sonra silinir. Kizin avuçlarinin içine de birer kaf yazilir, biraz sonra silinir. Üç kez euzübi rabbike söylendikten sonra, kizin gögsüne üflenir. Evli bir kadinin bas örtüsü kizin basina örtülür, Kur'andan bir sure okunup kizin yüzüne üflenir. Bu islem en az üç kez, en çok yedi kez sabah ezandan önce yapilir. Kiz cincinin yanindan ayrilip üç yol agzina gider. Orada üç kulhuvallah, bir elham okuyup saga sola üfleyecek sürede durur, yüzünü günesin dogdugu yöne çevirir. Bazi sözler söyler, basini üç kez topraga sürer ve dua eder. Bunu da en az üç, en fazla yedi kez yapar. Bu büyünün yapildigi süre, kizin aybasi halinden yedi gün önce ya da yedi gün sonra olmalidir. Yine büyüyü sadece kiz ve cinci hoca bilecektir. Bunu yapan kizin kismeti yirmisekiz gün içinde açilirmis.

  ---------
  Kız Bulma
  Erkek yalimlari yükselen bir ocagin basina oturur, yetmis ya safi söyler ocaga üfler. Cinci bu sirada Kur'an'dan kisa bir sure okuyup delikanlinin dört bir tarafina üfler. Sonra bir kagidi bir bardak suda iyice ufalar, üç besmele ile içirir. Bu islem üç gün aksam namazindan sonra uygulanir. Üç gün ara verildikten sonra delikanli yine cinciye gelir muskayi alip boynuna asar. Muska disaridan görünmez. Muskanin dört kösesine dört kiz adi, ortasina da delikanlinin adi yazilir. Arapça sözler delikanlinin adini çevreler. Kiz adlari dista kalir. Muska dokuza katlanip üç kat musambaya sarilir, yapistirilir. Dikilmez. Yaptiran bu muskayi boynuna astiktan en fazla kirk gün içinde evlenebilecek kiz bulurmus.

  ----------------
  Sevgiyi Arttırma
  Iki sevgili ya da kari koca arasinda bir sogukluk, uyusmazlik belirtileri baslar, bunun gelecekte daha büyük boyutlara ulasacagindan süphe edilirse, nefesi keskin bir hocaya gidilirmis. Hoca Kur'an'in Meryem Suresi"ni mor mürekkeple bir kagida yazar, kagidi küçük bir tas suda eritir, üç sabah kendisine basvurana içirir, yediser damla da basina döker. Üçüncü günü kalan suyu da yedi damla içirdikten sonra, kendisine basvuran erkekse basina, kadinsa iki gögsünün arasina döküp üfler. Dört gün ara verir. Yedinci günü yine Meryem Suresi'ni yazip düzenledigi muskayi gögsünün üstünde, içten tasinmak üzere basvurana verir. Bu islemin uygulanisindan en geç dokuz, en az yedi gün sonra aradaki sogukluk yumusamaya, yerini sicakliga birakmaya baslarmis.

 2. #2

  Üyelik tarihi
  08.Kasım.2012
  Mesajlar
  65
  Konular
  56
  Tecrübe Puanı
  7

  Standart

  Yabancılar
  Büyünün sadece bildiginiz, tanidiginiz kimseleri etkileyecegini de sanmamalisiniz. Büyü tanidiginiz veya tanimadiginiz herkesi etkileyebilir. Ancak her gün üstüne büyüyü engelleyici dualar okuyan veya büyüye mani olacak muska tasiyan kisileri etkilemez. Eski zamanlarda korkunç büyüler yapan tiplerin bazi usullere basvurarak yabancilari da bagladiklari söylenmektedir. Yani bir kadin, bir rastlanti sonucu gördügü bir erkegi, büyücünün yaptigi sihir sayesinde ayagina getirtebilmektedir. Eski çaglarda bu tür durumlara sik rastlanirmis. Yalniz bazi büyülerin ömür boyu sürmesine karsilik, bazilari da geçicidir.

  -----------------
  Büyü Tazeleme
  Bazi büyülerin ömür boyu sürmesine karsin, bazilari bir ay ya da bir yilda etkisini kaybeder. Mesela biber yakarak birinde arzu uyandirmak mümkün olabilir fakat bu geçici bir istektir. Bunun devam etmesi için bu büyüyü tekrarlamak gerekir. Buna karsin kasik büyüsü ömür boyudur. Domuz büyüsü de yine bulunup temizlendigi anda etkisini kaybeder. Bu tür büyülerin tekrarlanmasi durumunda etkili olurlar. Yani büyüler ömür boyu ve kisa süreli olmak üzere ikiye ayrilirlar.

  ------------
  Mum
  Bir mum üzerine istenen kisinin annesinin adi ve isteklinin kendi adi yazilir. Bunun üzerine de bin Esma okunur. Gece yarisindan sonra büyüyü yapan kimse, 'Bu mum nasil yaniyorsa, sende benim için öyle yan' diyerek mumu yakar. Ama mumun yedide biri yaninca söndürür. Ertesi gece yine ayni seyi tekrarlar. Böylece mumu yedi gecede yakar. Erimis mumu da harli atese atar ve yine ayni sözleri tekrarlar. Böylece o insan sevgiden yana yana çikagelir.

 3. #3

  Üyelik tarihi
  08.Kasım.2012
  Mesajlar
  65
  Konular
  56
  Tecrübe Puanı
  7

  Standart

  Kabak
  Sevgisi sönen, unutan, bikan ve giden birini geri getirmek için de büyüden yararlanilir. Pek çok muhabbet büyüsü sönen aski canlandirmaya yeter. Ancak araya sogukluk girdiyse ve o kimse çok uzaklardaysa, o vakit çok daha kuvvetli bir büyü gerekebilir. Bir bal kabagi oyulur ve yandan çekirdekleri çikarilir. Bu çekirdeklere onbir Esma okunur. Sonra bu çekirdekler tekrar kabagin içine konur. Kabak gidenin gelebilecegi tarafa, yüksek bir yere asilir. Orada kurumaya birakilir. Kabak kuruyup düstügü gün, o kaçan, unutan, giden kimse büyük bir sevgi ve istekle geri döner. Bir daha da ayrilmaz.

  -----------------------------
  Güzel Görünme
  Bir kizin sevgilisine, bir kadinin kocasina güzellik muskasi yapmak için kullanilmamis bir el aynasinin üstüne güzel dörünmek isyetenin adi, is mürekkebi ya da toprak boyasi kullanilarak, tüy, kanat telegi ya da baska bir nesneyle yazilir, kurumadan silinir. Bu is yedi defa tekrarlanir. Aynanin ortasina bir damla mürekkep ya da toprak boyasi damlatilir. Damlatma sirasinda kizin ya da kadinin adi söylenip Vech-I ahsen ya Halik (Ey yaratici bu en güzel yüzdür) denir. Boya damlasi aynanin üzerinde kuruduktan sonra yetmis halakallah'I beser fi suretuilmelek (Tanri melek kiliginda insan yaratmistir), kirkbir kez masallahu subhanallah söylenir, aynaya üfürülür.
  Ayna üç gece ay isigina birakilir, bu süre içinde yedi Elham, bir Duha suresi okunur. Üçüncü günün bitiminde ayna yazilir, üstüne aynanin büyüklügünde bir musamba yapistirilip büyüyü yaptiranin odasina asilir. Bu kisi her sabah kalktiginda aynaya bir kez bakar. Ayna kondugu yerde asili durdugu ve yapan aynaya baktigi sürece kacasina ya da sevgilisine güzel görünürmüs.
  Bir erkek istedigi kiz ya da kadin için ayni özel büyüyü yaptirir. Önce kizin adi yazili bir kagidin üzerine üç sin, yetmis elif, üç lam Kur'an'dan küçük bir sure yazilir. Kagit ilik suyun içinde yikanir, ezilir toz gibi suya karistirilir. Su, mürekkebin çikardigi boya ile morarir. Bir cuma gecesi yatsidan önce bu su kizin kapisina serpilir, ancak suyun birazi saklanir. Birisi araciligiyla kizin basina damlatilir. Kirk gün içinde kizda erkege karsi bir yönelme baslarmis.

  --------------------
  Gül
  Iyice açilmis gülün çiçeginden yedi yaprak koparilip, büyü yaptiracak olanin adi söylenerek yedi kez üflenir. Bu arada bir de elhamdulillahirrabbilalemin çekilir. Gül yapraklari daire seklinde dizilip üç gün birakilir. Her gece bir kez sübhane marifetihi deyip yapraklara üflenir. Üç gün bittikten sonra kurumaya yüz tutan bu çiçek yapraklarinin üzerine bir is mürekkebi ya da sulandirilmis toprak boyasi damlatilirken yine büyü yaptiranin adi söylenir. Elhamdülillah ya Allah denir. Yapraklar üst üste konup bastirilir, yedi kat musambaya sarilip, üzerlerine kirkbir kez Leyl (Leyl, Kur'anin 92. suresidir. Perdesini çeken gece adina, isildayan gün adina, erkegi disiyi yaradan adina diye baslar.) suersi okunup üflenir, sonra bu musamba da üç kat yesil yamaya sarilip dikilir. Üzerine yedi dikis vurulur. Büyüyü yaptiran yikanir, kokular sürünür, bu muskayi yataginin altina gizler. Bu muska yatagin altinda bulundugu sürece, büyüyü yaptiran baskalarinin gözüne gül gibi güzel görünürmüs.

Benzer Konular

 1. Çeşitli Amaçlara Göre Büyüler
  Konu Sahibi wind Forum Büyü Bilgileri
  Cevap: 2
  Son Mesaj : 19.Aralık.2014, 04:18
 2. Çeşitli Arzular İçin
  Konu Sahibi wind Forum Esmaül Hüsna Faziletleri
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 08.Aralık.2014, 13:30
 3. Sara İçin Çeşitli Dualar
  Konu Sahibi wind Forum Şifa Duaları Hanesi
  Cevap: 1
  Son Mesaj : 10.Mayıs.2014, 01:14
 4. Dilek İçin Çeşitli Dualar
  Konu Sahibi Fırtına Forum Lahuti Dilek Duaları
  Cevap: 30
  Son Mesaj : 07.Şubat.2013, 04:22
 5. Cinlerin Çeşitli Hikmetler Bilmesi
  Konu Sahibi üstünkural Forum Doğaüstü Varlıklar
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 15.Ağustos.2012, 01:59

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •