Gizli İlimler Havas İlmi

Gizli İlimler Havas İlmi (http://www.kenzul.com/)
-   Esmaül Hüsna Faziletleri (http://www.kenzul.com/esmaul-husna-faziletleri/)
-   -   Samed Esma-sıyla Eş, Dost, Arkadaş Kırgınlığını Bitirecek Zikir (http://www.kenzul.com/esmaul-husna-faziletleri/17997-samed-esma-siyla-es-dost-arkadas-kirginligini-bitirecek-zikir.html)

Ezo 10-09-13 01:26

Samed Esma-sıyla Eş, Dost, Arkadaş Kırgınlığını Bitirecek Zikir
 
Bu Esmayi Şerifde;Allah’ın “Samed“ismi şerifi geçmektedir.Her ihtiyacı yerine getiren..Her istek için başvurluacak tek mercidir.

“Ey ezeli ve ebedi daim Samed olan Allah’ım.Her şey ve herkesin kendisine muhtaç olan AllahZikir edilecek Esmayi Şerif:

Yâ Samede min gayri şebibiu Fela şeye kemislihi”

Bu İsmi-Şerifi her gün 1000 kere okumayı vird edinen kimsenin Cenabı Allah seyiatını hasenata tebdil eder.Bütün kötülükere karşı kendisinde soğuma ve uzaklaşma olur.
Birbirini sevmeyen,aralarında kin ve nefret olan kişilerin aralarından büyük bir sevgi ve muhabbet, bağ olması için.Cuma günü zühre saati olan sabah güneş doğarken yada ikindi namazı sonrası yada gece yarısı;niyet ederek 1000 defa yada dua bir kağıda mürekkep ile yazılır üzerine 1000 defa okunup içirilirse aralarında ölünceye kadar büyük bir sevgi ve aşk olur.Bu su bir kadın kocasına içirirse kocası onu çok sever.Eşinin her istediğini yapar.Eğer erkek yaparsa aynı şekilde karısı ona sonsuz bir sevgi besler.Birbirleri için fedakarlıktan kaçınmazlar.

magoria 14-09-13 21:44

Dargınlık, kırgınlık, aradaki sogukluklarda, sevgi bağı, sevilme, barışma gibi niyetler icin tecelli manalarına en yakın olan Vedud ve Camii isimlerinin zikride aynı etkiye sahiptir. Camii zikri günü persembe, ebced degeri 114, Vedud zikir saati kamer yani ay saati, ve günü yanılmıyorsam pazartesi, ebced degerini hatırlayamadım. Zaten önemli olan kalben huşuu icinde zikretmemizdir.

Ezo 15-09-13 00:22

Magoria eklediğin bilgilerden dolayı teşekkür ederim.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 17:23.

Powered by vBulletin® Version kapalı
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.