Rabbim cümlemizi bağışlasın ama bunun için dua etmemiz gerekir işte bu dualardan birkaç tavsiye sizlere Günahların Bağışlanmsı İçin Dualar
Günlük Sabah Akşam Allah'tan 7 Kere Bağışlanma diledikten Sonra:

Tavsiye: Estagfirullahellezi ve Elhamdülillahillezi ve Hasbiyallahü la ilahe illa hüv el hayyül gadirül gayyüm el vahidül ehad es samed er rahmanür rahim ve etübü ileyh ve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azim ve alemin ve külli şey'in.

Anlamı: Bağışlanma diliyorum ve Şükrediyorum ve Güveniyorum O Allah'a ki Ondan başka İlah yoktur Varlığıyla sonsuz yaşam sahibidir ve varlığıyla var kılar ve bunlara dilediğini yaptırmaya gücü yetendir Cüzzelerden Meydana gelmemiş Tek olandır. Herşey ona muhtaçdır O hiçbirşeye Muhtaç değildir Rahmandır Rahimdir ve tevbem onadır ve ben ona tevekkül ettim O azim arşın ve alemlerin ve herşeyin Rabbidir.

Hadis: 3 kere okuyanın Denizler'in köpüğü kadar günahı olsada bağışlanır. Ek: aynı şekilde bir okadar şükür etmiştir ve bir o kadarda güvenmiştir. (Niyetleriimiz Önemlidir) Sen 7 Kere okursun.

7 Kere'de SAlavat Getir

Ardından 7 Kere: Rabbi etmim lena ilmen ve fehmen ve imanen ve nüran ve yaginen sadiga.

Anlamı: Rabbim ilmimi anlayışımı imanımı nurumu ve sana olan yakınlığımı sıddıki olarak tamamla. (Bana göre Benzersiz dua'lardan biridir.) Allah en iyisini bilir