Doğru
Doğru
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aralık Ayı Astrolojik Yorumu

 1. #1
  SOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08.Ekim.2012
  Mesajlar
  2,924
  Konular
  242
  Tecrübe Puanı
  8

  Standart Aralık Ayı Astrolojik Yorumu

  Doğru
  Bu ay 21 aralık tarihine kadar güneş yay burcunda kalacak. Yay burcundaki güneş bizim daha iyimser, daha keyifli ve daha özgür hissetmemizi sağlayacak. Özellikle içimizden geldiği şekilde hareket etmek ve isteklerimizi gerçekleştirmek için yola çıkmak bu ayın en önemli motivasyonları olacak. İyimser titreşimler hayatınıza birşeyleri çekmek istiyorsanız bu ay çok işinize yarayabilir. Özellikle kendinizi keyifli hissettiğiniz günlerde hayatınıza çekmek istediğiniz şeylere daha fazla odaklanın. Sabahları gülümseyerek uyanmak, gün içinde sık sık kendinizi başka ülkerlerde özgürce gezerken imgelemek, farklı kültürlerden insanlarla tanışmak, yabancı dil eğitimine başlamak, felsefi konularla ilgilenmek ve yapmak istediklerinize cesaretle odaklanmak bu ay için size önerilerim olacak…..

  21 aralıktan sonra ise güneş oğlak burcuna girecek ve bize sorumluluklarına daha ciddi olarak odaklanmanın zamanı geldi mesajını verecek. Güneş oğlak burcundayken daha disiplinli, daha azimli ve daha kararlı oluruz. Amaçlarımıza ulaşmak için bir yol haritası çıkartabilir ve kararlılıklar adımlarımızı atabiliriz. 21 aralıkta sonraki günler için size önerim ben ne istiyorum ve bunu elde etmek için neler yapmalıyım sorusunu kendinize sormanız olacaktır. Eğer yapabilirseniz amaçlarınızı bir deftere sanki gerçekleşmiş gibi yazmanızın da faydası olacaktır. Örneğin işinizde terfi etmek istiyorsanız ” İşimde terfi ettiğim için şükrediyorum” ya daBu sene işimde terfi ettim” gibi…

  22 aralıkta güneşin neptün ile olumlu açısı sezgisel güçlerimizi daha iyi kullanmamıza destek verecektir. 22 aralıkta odaklanarak en az 3 kere ” Sezgilerimi etkili ve verimli olarak kullanmayı seçiyorum” niyetini okumanızı ve eğer varsa üzerinize bir lapis lazuli taşı almanızı öneririm.

  26 aralıktaki güneş – uranüs kare açısına dikkat edilmesi gerekli. Bu tarihte özellikle otorite konumundaki insanlarla tartışmalardan kaçınmak ve stabil kalmaya çalışmak faydalı olacaktır.

  30 aralıkta ise güneş plüton ile kavuşum ve satürn ile altmış derecelik açı yapacak. Bu hem gergin hem de hedeflerimizi ciddiye alırsak büyük bir enerji verecek oluşumdur. 29-30-31 aralık günlerinde tehlikeli olabilecek ortamlardan ve durumlardan kaçınmanızı, riske girmemenizi öneririm.

  Venüs 16 aralığa kadar akrep burcunda ilerlemeye devam edecek. Venüsün akrep burcundayken kıskançlığımızı, tutkularımızı ve sahiplenme duygularımızı arttırabilir. Bu bazı ilişkiler için yıpratıcı bazıları içinse olumlu olabilecek bir enerji verir. Size önerim bugünlerde ilişkinize bir göz atmanız olacaktır. Eğer bir gerginlik hissederseniz sevdiğiniz kişinin özgürlük alanına müdahale etmeden, anlayışlı tutumlar geliştirmeniz faydalı olur.

  Venüsün yay burcuna geçmesi ile birlikte artık aşk hayatımızda hareketlenme başlayabilir. Yay burcu, ilişkilerinde dostluğa çok önem verir ve kendisini özgür hissetmek ister. Venüsün yay burcunda olduğu günlerde bizim de özgürlük isteğimiz artar ve içimizden geldiği gibi davranmaya yöneliriz. Bu günlerde sevdiğimiz kişiyle birlikte eğlenmek, farklı sosyal ortamlara girmek, aynı zamanda dost da olabildiğimizi görmek için olumlu etkiler olacaktır. Venüs yay burcundayken yeni maceralar yaşamak için olumlu motivasyonlar verir. Eğer hayatınıza biraz hareket getirmek istiyorsanız bugünleri değerlendirebilir en azından bu konuda niyet çalışmaları yapabilirsiniz.

  16 aralıkta venüs ile neptünün tam kare açısı olacak. Bu açı duygusal karmaşalara, kendimizi kurban gibi hissetmeye, hayallerimizin arasında kaybolmaya işaret edebilir. 15-16-17 aralık tarihlerinde duygularınızı dengelemek ve duygusal kararlar vermemek önemli olacaktır. Eğer bu konuda zorlanırsanız bu 3 gün boyunca ” Duygularımı dengeliyor ve her zaman doğru kararları veriyorum” olumlaması ile çalışabilirsiniz.

  19 aralıktaki venüs ile uranüsün üçgen açısı özellikle aşık olmak isteyenler için olumlu titreşimler yayacak. Ani aşklar ve hayattan tat alabileceğimiz ani fırsatlar karşımıza çıkabilir. 18-19-20 aralık günlerinde üzerinizde pembe kuvars bulundurmanızı ve eğer ihtiyacınız varsa ” Hayatımın aşkını şimdi sevgiyle davet ediyorum” olumlaması ile çalışmanızı öneririm.

  23 aralıktaki venüs ile jüpiter karşıtlığında ise herşeyi abartma eğilimine girebiliriz. Özellikle kontrolsüzce para harcama, yemek yeme ve eğlenme eğilimi ortaya çıkabilir. 22-23 ve 24 aralıkta kendimizi biraz frenlememiz gerekli gibi görünüyor.

  Merkür 11 aralık tarihine kadar akrep burcunda kalacak. Merkür akrep burcundayken olayların gerçek nedenlerini anlamak ister ve herşeye şüphe ile yaklaşabiliriz. Eleştirici tarafımız güçlenebilir ve iç diyaloglarımız artabilir. Bu günlerde detaylı araştırmalar yapmak ve sorunların gerçek nedenlerini anlamak için düşüncelerinizi odaklayabilirsiniz.

  Merkür yay burcuna geçince ise zihinsel olarak kendimizi daha özgür ve rahat hissedebiliriz. Düşüncelerimiz günlük sıradan düşüncelerden çok felsefi düşüncelere odaklanabilir. Dünyanın başka yerlerinden olmak ve başka şeyler yapmak bize cazip gelebilir. Merkür yay burcundayken çabuk sıkılma, elimizdeki işleri yarım bırakma, sorumluluklarımızdan kurtulma eğilimimiz de artabilir. Bu konularda dikkatli olmanızı öneririm.

  11 aralıkta merkürün neptüne tam kare açı yapması kafa karışıklıklarına ve odaklanmakta zorlanmalara yol açabilir. 10-11-12 aralıkta vereceğiniz kararlara dikkat edin. Merkür ile neptünün kare açıları mantığımızla, sezgilerimiz arasında kalmamıza yol açabilir. Bu günlerde en iyisi yeni kararlar vermekten kaçınmaktır. Bugünlerde üzerinizde konsantrasyonu artttıran ve zihni odaklamamıza yardım eden kaplangözü taşını bulundurmanızı öneririm.

  14 aralıkta merkürün uranüs ile üçgen açı yapması çok olumlu enerjileri ortaya çıkartacak. Bu iki planetin olumlu açısı iletişimlerimizi arttıracak ve hayatımızda olumlu değişimler yapmamızı kolaylaştıracaktır. Bugünlerde bazılarımız güzel sürprizler yaşayabilir ve yeni bazı gelişmelerle karşılaşabiliriz. Hayatınıza bazı şeyleri değiştirmek istiyorsanız bu tarih olumlu enerjilere sahip…

  17-18 aralık tarihlerinde merkür- jüpiter ile karşıt açı yapacak. Bu günlerde abartılı düşünceler geliştirebilir ve abartılı davranışlar gösterebiliriz. Tutamayacağımız sözler verebilir yada tutulamayacak sözler duyabiliriz. Duygusal olarak dengede olmaya çalışmak ve size her verilen söz gerçek kabul etmemek iyi olacaktır.

  Bu ay mars 26 aralığa kadar oğlak burcunda hareketine devam edecek. Marsın oğlaktayken sabırla ve azimle amaçlarımıza ulaşmak için çalışabiliriz. Enerjimizi isteklerimize odaklar ve isteklerimize ulaşmak için kararlı adımlar atarız. Kazanmak ve başarılı olmak bizim için her zamankinden daha önemli bir hale gelebilir. Bu ay merkürün ve venüsün yay burcunda olmasının bu enerjiyi dengeleyeceğine inanmakla birlikte bu ay ailenizi ve sevdiklerinizi ihmal etmemenizi öneririm. Mars- oğlak burcundayken enerjimizi işimize, kariyerimize fazlasıyla odaklamamıza yol açabildiği için bu konuda dikkatli olmakta fayda var.

  26 aralıkta mars kovaya geçerek enerjimizi daha fazlasıyla ideallerimize ve bütünün faydasına yönlendirebileceğimizi gösteriyor.

  Aralık ayınca jüpiter ikizler burcunda ve retro hareketine devam edecek. Geçen ay bu konuda yazdıklarımı aşağıya bir daha ekliyorum.

  5 ekimde jüpiter retro hareketine başlayacak ve 30 ocak 2013 tarihine kadar ikizler burcunda retroda kalacak. Jüpiter büyüme ve genişlemenin gezegenidir ve geri gitmeye başladığı zaman yaşamda ilerlemek için şanstan fazlasına ihtiyacımız olacaktır. Jüpiter retroya girince adeta kişiye şimdiye kadar ne biriktirdiysen şimdi onları değerlendir demektedir. Burada birikim para olarak algılanmamalıdır. Her türlü yaşam deneyimi ve seçimlerimizden elde ettiğimiz sonuçlar da birikimlerimizdir. Jüpiter retrosu bu birikimlerimizi değerlendirme zamanımızdır, elimizde ne olduğuna ve bunlarla ne yapacağımıza bu süreçte karar veririz.

  Jüpiter retrosu sırasında şansımıza güvenmek yerine irademize, mantığımıza ve analiz yeteneğimize güvenmek çok daha doğru olacaktır. Eğer bu süreçte şansa ihtiyacınız olursa bunun için niyetler, olumlamalar, meditasyonlarla çalışmanızı özellikle öneririm.

  Yine satürnde akrep burcundaki seyahatine devam edecek. Bu konudaki yazımı da aşağıya ekliyorum.
  6 ekimde satürn akrep burcuna giren satürn ve 18 eylül 2015′e kadar bu burçta kalacak. Satürn akrepteyken hayatımızda kalıcı bazı değişimler yapmak için uygun enerjiler olacak. Bu dönemde yapacağınız her değişimi sorgulamanızı ve uzun vadeli düşünerek kararlar vermenizi öneririm. Sadece günü kurtarmak için yapacaklarınızın sonuçları olumlu olmayacaktır. Önümüzdeki 3 sene içinde mahremiyetimizi ihlal eden durumlarla karşılaşma ihtimalimiz artacağı için kendimizi daha fazla koruma ihtiyacı duyabiliriz. Satürn akrep burcundayken affedici olmak, akışa bırakmak, merhametle yaklaşmak her zamankinden daha zor olabilir. Başkalarını ve olayları kontrol etme çabası içinde en önemli şeyi kendimizi kontrol etmeyi unutabiliriz. Satürnün akrepteki yolculuğu bazı açılardan gerçekten zorlayıcı olabilir bu nedenle buzorlayıcı enerjilerin dengelenmesi için bazı önerilerde bulunmak istiyorum;

  - Güvenlik ihtiyacınız bu dönemde artabilir ki bu konuda önemli ölçüde haklı olacaksınız. Olumsuz düşüncelerin hayatınıza sorunları çekeceğini unutmadan doğal akışı içinde güvenliğinizi düşünerek bazı önlemler alabilirsiniz. Daha güvenli bir evde yaşamak, evinize alarm taktırmak, geceleri ıssız yerlerde fazla bulunmamak gibi bazı tedbirler satürn akrepteyken faydalı olabilir. Ancak bunları sorun bekleyerek değil zaten güvendeyim ancak dönemsel olarak bazı ek tedbirler almayı seçiyorum düşüncesiyle yapmalısınız.

  - Bu dönemde güç peşinde koşmak, başkalarını kontrol etmeye çalışmak ve maddi konulara fazla odaklanmak söz konusu olabilir.Akrep burcu kişisel gücümüzü başkalarına zorla kabul ettirmemiz için bizi motive edecektir. Ancak bu noktada çok dikkatli davranmak gerekli güç kullanımımız arttıkça bizim de üzerimizde güç kullanacak insanları hayatımıza çekeriz. Bu nedenle benim önerim bu doğal motivasyonu kendi irademizi güçlendirmek, içsel gücümüzü olumlu amaçlar için yükseltmeye çalışmak ve en önemlisi manevi değerlere odaklanmak olacaktır.

  - Eğer görmezden geldiğiniz herhangi bir sağlık sorununuz varsa bu dönemde artık kaçamayacağınız şekilde karşınıza çıkabilir yada farkında olmadığınız bazı sağlık sorunları ile yüzleşebilirsiniz. Bu nedenle hiç bir sağlık sorununu küçümsememenizi ve tıbbi kontrollerinizi düzenli olarak yaptırmanızı öneririm.

  - Akrep burcundaki satürn hayatınıza başlangıçlar ve bitişler getirebilir. Bitişleri yaşamın doğal bir süreci kabul etmeniz ve başlangıçları da sevinçle yapmanız bu enerjiden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlayacaktır.

  - Satürn akrepteyken ödeyebileceğiniz kadar borçlar yapmanız, ortak kazançlarınız varsa bunları her aşamada kontrol etmeniz, kanuni konularda daha dikkatli hareket etmenizi öneririm.

  - Satürn akrep burcundayken güçlü değişimler ve dönüşümler yaşayabilirsiniz. Kendi içinize dönmek, geçmiş acılarınızın etkilerini şifalandırmak, farkındalığınızı arttırmak, zayıflıklarınızı güce dönüştürmek için uygun etkiler olacaktır. Bu süreçte kendinizi bir simyacı gibi görmenizi ve içinize bakarak neleri altına dönüştürmeniz gerektiğine karar vermenizi ve bu konuda çalışmanızı öneririm.

  - Son olarak ülkemiz içinde zorlayıcı enerjilerin olacağı bu dönemde olumlu düşünmek, bütüne hizmet etmeye odaklanmak ve maddi hırslarımız yerine kalbimizdeki merhameti beslemek satürn akrep dönemini en iyi şekilde değerlendirmemizi sağlayacaktır.

  Bu ay bir diğer önemli astrolojik hareket uranüsün düzgün hareketine dönmesi olacak. 13 aralık tarihinde uranüs düzgün hareket etmeye başlayacak. Bu tarihte sonra hayatımızda yapmak istediğimiz yenilikleri yapmak daha uygun şartlar oluşacak. Uranüs ani olayları, değişimleri, devrimleri ve beklenmeyeni simgeler. Yıldız haritanızda hangi evde transit yapıyorsa hayatınızın o alanında değişimler ve sürprizler getirir. 13 aralıktan sonra hayatınızda özellikle beklemede olan bazı konularda hızlı değişimler gerçekleşebilir.

  BAZI ÖNEMLİ TARİHLER

  13 aralıkta 10:41 de yeni ay gerçekleşecek. Bu yeni ay, yay burcunda olacağı için bize yabancı ülkeler, hukuksal durumlar, felsefi ve dini konularla ilgili yeni başlangıç imkanları verecek. Eğer dünyanın herhangi bir yerine gitmek, maceralar yaşamak veya yabancı kültürleri tanımak gibi amaçlarınız varsa bugün bu konuda 13 aralık günü yeni ay saatlerinde niyet – enerji çalışmaları yapabilirsiniz.

  28 aralıkta 12:21 de ise dolunay gerçekleşecek. Yengeç burcunda gerçekleşecek bu dolunay son derece hassas enerjileri ortaya çıkartacak. Bugün hayatınızı yeniden değerlendirebilir ve güçlü kararlar verebilirsiniz. Duygularınıza ve içinizden gelen derin isteklerinize dikkat etmenizi öneririm. Bunlar üzerinde çalışmanız gereken konuları size gösterecektir.

  KİŞİSEL YILDIZ HARİTANIZI BİLMEDEN KESİN YORUMLAR VERMEK MÜMKÜN DEĞİLDİR ANCAK YÜKSELEN BURCUNUZA GÖRE HAZIRLADIĞIM KISA ÖNERİLERİN DE FAYDALI OLMASINI SEÇEREK BURADAN YAYINLIYORUM….

  Yorumlar yükselen burçlara göre hazırlanmıştır. Doğum saatinizi bilmiyorsanız yükselen burcunuzu hesaplatmak için iyi bir astrologdan danışmanlık alabilirsiniz. Ben bu konuda danışmanlık çalışması yapmıyorum bu nedenle lütfen talep göndermeyiniz. Doğum saatini bilenler netten araştırarak yükselen burçlarını öğrenebilirler.

  YÜKSELEN BURCUNUZA GÖRE AYIN TEMALARI

  KOÇ: 21 aralığa kadar uzak ülkeler, felsefi konular, din, hukuksal konular, yabancılar ve medya ile ilgili alanlarda enerjiniz yükselecek. Bu konularda istekleriniz varsa bu günleri iyi değerlendirebilirsiniz. Özellikle bu konularda niyet, olumlama ve enerji çalışmalarından olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Jüpiterin 3. evinizde olması iletişimler, kısa seyahatler ve yazışmalar konusunda size estra şans veriyor. Bu ay uzun seyahatlar, yüksek eğitim yapmak, kitap yazmak, hukuksal sorunlarınızı çözmek ve yabancı kültürlerle ilgili konularda isteklerinizi hayatınıza çekmek için çalışmanızı öneririm.

  BOĞA: 21 aralığa kadar ortak kazançlar, sigorta, miras, krediler gibi alanlarda enerjiniz yükselecek. Özellikle bu konularda niyet, olumlama ve enerji çalışmalarından olumlu sonuçlar alınabilir. Bu sürede ortak kazançlarınızı arttırmak, sigorta, vergi, kredi gibi konularda sorunlarınızı çözmek, ezoterik konulardaki bilgilerinizi arttırmak gibi konularda niyet- enerji çalışmaları yapmanızı öneririm. Jüpiter 2. evinizde ve para konusunda size şans veriyor. Maddi konularda da çalışmalar yapabilirsiniz.

  İKİZLER: 21 aralığa kadar ilişkiler, evlilik, ortaklaşa işler ve insanlarla ilgili beklentiler alanlarında enerjiniz yükselecek. Bu konularda istekleriniz varsa bu günleri iyi değerlendirebilirsiniz. Bu sürede evliliğinizdeki yada ortaklığınızdaki sorunları çözmek için çalışmalar yapmanızı öneririm. Jüpiter 1.evinizde ve dış görünümüzü değiştirmek, yeni bir imaj belirlemek, insanların üzerinde olumlu bir etki bırakmak konularında size şans veriyor. Bu konularda da niyet- enerji çalışmaları yapabilisiniz.

  YENGEÇ: 21 aralığa kadar sağlık, günlük rutin işleriniz, kullandığınız çalışma teknikleri ve topluma faydalı olmak konularından enerjiniz yükselecek. Bu konularda istekleriniz varsa bu günleri iyi değerlendirebilirsiniz. Jüpier 12.evinizde ve bu korkularınızı arındırmak, bastırdığınız olumsuz duygularınızı temizlemek için size şanslı etkiler veriyor. Bu sürede sağlığınızla ilgili, iş yapma metotlarınızla ilgili ve gündelik sorumluluklarınızla ilgili niyet – enerji çalışmaları yapmanızı öneririm.

  ASLAN:
  21 aralığa kadar aşk, sevgi, şans, sosyal aktiviteler, çocuklarınız ve sanatsal konularda enerjiniz yükselecek.Bu konularda istekleriniz varsa bu günleri iyi değerlendirebilirsiniz. Jüpiter 11. evinizde ve bu sosyal ortamlar, bütüne hizmet etmeyi içeren projeler, arkadaşlıklar ve idealler konularında size şans veriyor. Bu sürede çocuklarınızla ilişkileriniz, sanatsal ilhamlar almak, aşk hayatınız ve şansınızı arttırmak için niyet- enerji çalışmaları yapmanızı öneririm.

  BAŞAK: 21 aralığa kadar aile, ebeveynler, ev hayatınız ve duygusal güvence konularında enerjiniz yükselecek. Bu konularda istekleriniz varsa bu günleri iyi değerlendirebilirsiniz. Jüpiter 10. evinizde ve bu size kariyer,iş hayatı konusunda şans veriyor. Bu sürede yeni bir ev almak, evinizi tadil ettirmek, ailenizle ilgili sorunları çözmek ve kendinizi duygusal olarak rahat hissetmek için niyet-enerji çalışmaları yapmanızı öneririm.

  TERAZİ: 21 aralığa kadar iletişim, haberleşmeler, kısa seyahatler, zihinsel faaliyetler ve yakın çevrenizdeki arkadaşlar, komşular alanında enerjiniz yükselecek.Bu konularda istekleriniz varsa bu günleri iyi değerlendirebilirsiniz. Jüpiter 9.evinizde ve bu size yabancı ülkeler, yüksek eğitim, hukuksal konular, medya ve uzun seyahatler konusunda şans veriyor. Bu sürede zihinsel yeteneklerinizi geliştirme, seyahatler etme ve iletişim yeteneğinizi arttırmak için niyet- enerji çalışmaları yapmanızı öneririm.

  AKREP: 21 aralığa kadar para, ticaret, sahip olacağınız mal ve ekonomik durumunuzla ilgili alanlarda enerjiniz yükselecek. Bu konularda istekleriniz varsa bu günleri iyi değerlendirebilirsiniz. Jüpiter 8. evinizde ve size ortaklaşa paralar, vergi, sigorta, kredi gibi konularda şans veriyor. Bu sürede maddi durumunuzla ve refah içinde yaşamakla ilgili niyet- enerji çalışmaları yapmanızı öneririm.

  YAY: 21 aralığa kadar dünyaya bakış açınız, imajınız, nasıl göründüğünüz ve kendinizi ispat etme konularında enerjiniz yükselecek. Bu konularda istekleriniz varsa bu günleri iyi değerlendirebilirsiniz. Jüpiter 7. evinizde ve siz evlilik, ilşkiler, ortaklıklar konusunda şans veriyor. Bu sürede kilo verme, spora başlama,insanlar üzerinde bıraktığınız imajı değiştirme ve kendinizi toplum içinde göstermek için niyet-enerji çalışmaları yapmanızı öneririm.

  OĞLAK: 21 aralığa kadar ruhsal alanınız, bilinçaltınızdaki kayıtlar, hayalleriniz ve rüyalarınız konularında enerjiniz yükselecek. Bu konularda istekleriniz varsa bu günleri iyi değerlendirebilirsiniz. Jüpiter bu ay 6. evinizde ve size sağlık, günlük rutin işleriniz ve sorumluluklarınız konusunda şans veriyor. Bu sürede korkularınızı şifalandırma ve kurban arketipinizle yüzleşme çalışmaları yapmanızı öneririm.

  KOVA: 21 aralığa kadar arkadaşlıklar,sosyal çevre, gruplar, dernekler gibi oluşumlarla ilgili konularda enerjiniz yükselecek. Bu konularda istekleriniz varsa bu günleri iyi değerlendirebilirsiniz. Jüpiter bu ay 5. evinizde ve size aşk hayatınız, sanatsal konular, çocuklarınızla ilgili konular ve sosyal aktivitelerinizle ilgili şans veriyor. Bu sürede bütün insanların faydasına olacak projeler geliştirmek ve başka insanlarla birlikte güzel çalışmalar yapmak için niyet- enerji çalışmaları yapmanızı öneririm.

  BALIK:
  21 aralığa kadar kariyer, sosyal statü, başarı ve tanınma konularında enerjiniz yükselecek. Bu konularda istekleriniz varsa bu günleri iyi değerlendirebilirsiniz. Jüpiter 4. evinizde ve size aileniz ve eviniz konusunda şans veriyor. Bu sürede kariyerinizde başarılı olmak ve topluma kendinizi göstermek konusunda niyet- enerji çalışmaları yapmanızı öneririm.


  Berna Özcan Demir
  Konu RaidenRozz tarafından (03.Aralık.2012 Saat 22:37 ) değiştirilmiştir.
  Hepimiz ölecek yaştayız


 2. #2
  SOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08.Ekim.2012
  Mesajlar
  2,924
  Konular
  242
  Tecrübe Puanı
  8

  Standart

  YAY: 21 aralığa kadar dünyaya bakış açınız, imajınız, nasıl göründüğünüz ve kendinizi ispat etme konularında enerjiniz yükselecek. Bu konularda istekleriniz varsa bu günleri iyi değerlendirebilirsiniz. Jüpiter 7. evinizde ve siz evlilik, ilşkiler, ortaklıklar konusunda şans veriyor. Bu sürede kilo verme, spora başlama,insanlar üzerinde bıraktığınız imajı değiştirme ve kendinizi toplum içinde göstermek için niyet-enerji çalışmaları yapmanızı öneririm.

  hadi yine iyiyim
  Hepimiz ölecek yaştayız


 3. #3
  RaidenRozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  02.Kasım.2012
  Mesajlar
  3,031
  Konular
  1050
  Tecrübe Puanı
  9

  Standart

  TERAZİ: 21 aralığa kadar iletişim, haberleşmeler, kısa seyahatler, zihinsel faaliyetler ve yakın çevrenizdeki arkadaşlar, komşular alanında enerjiniz yükselecek.Bu konularda istekleriniz varsa bu günleri iyi değerlendirebilirsiniz. Jüpiter 9.evinizde ve bu size yabancı ülkeler, yüksek eğitim, hukuksal konular, medya ve uzun seyahatler konusunda şans veriyor. Bu sürede zihinsel yeteneklerinizi geliştirme, seyahatler etme ve iletişim yeteneğinizi arttırmak için niyet- enerji çalışmaları yapmanızı öneririm.

  İyimiş

 4. #4
  SOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08.Ekim.2012
  Mesajlar
  2,924
  Konular
  242
  Tecrübe Puanı
  8

  Standart

  Raidenrozz eline sağlık konuyu iyi düzenlemişsin
  Hepimiz ölecek yaştayız


 5. #5
  SOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08.Ekim.2012
  Mesajlar
  2,924
  Konular
  242
  Tecrübe Puanı
  8

  Standart

  Bu perşembe yeni ay olacak arkadaşlar niyetleriniz yazmayı unutmayın ;
  İnana dün ya hoştur
  Hepimiz ölecek yaştayız


 6. #6
  Yasaklı
  Üyelik tarihi
  23.Kasım.2012
  Mesajlar
  1,803
  Konular
  70
  Tecrübe Puanı
  0

  Standart

  İyi güzel hoş ta...
  Koç oğlak niyet-enerji yapmayacak mı

  Nereye niyet yazılacak bir açıklarsanız sevinirim:))

 7. #7
  SOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08.Ekim.2012
  Mesajlar
  2,924
  Konular
  242
  Tecrübe Puanı
  8

  Standart

  Alıntı cahil_demir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  İyi güzel hoş ta...
  Koç oğlak niyet-enerji yapmayacak mı

  Nereye niyet yazılacak bir açıklarsanız sevinirim:))
  Bundan bağımsız diyorum yani her yeni ayda niyet yapılır o anlamda dedim ;
  Hepimiz ölecek yaştayız


Benzer Konular

 1. 21 Aralık Gerçekleri
  Konu Sahibi JiTeM Forum Doğa Üstü Olaylar
  Cevap: 3
  Son Mesaj : 15.Aralık.2012, 13:07
 2. Kasım Ayı Astrolojik Analizi ve Öneriler
  Konu Sahibi SOLAK Forum Lahutii Burçlar
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 03.Kasım.2012, 22:48

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •