YENİ YIL SEÇİM LİSTESİ VE ÜÇ NOKTALI SEÇİMLER

Bir kaç aydır seçimlerimi yaparken kendi geliştirdiğim üç noktalı seçim sistemi kullanıyorum. Kısaca sizinle de paylaşmak istiyorum ki 2014 senesi için seçimlerinizi yaparken faydalı olsun.

1- İstediğiniz şeyin gerçekleşmesi için doğru bilgilere ve rehberlikleri ulaşmayı seçmek
2- İstediğiniz şeye ulaşmak için doğru adımları atmayı seçmek
3- Kabul etmek ve akışa uymak


Şimdi daha iyi anlaşılması için bir örnek vermek istiyorum. Diyelim ki aylık gelirinizin 2 katına çıkmasını seçiyorsunuz.

1. seçiminiz

Aylık gelirimin en az 2 kat artması için doğru bilgilere ve rehberliklere kolaylıkla ulaşmayı seçiyorum.

2. seçiminiz

Aylık gelirimin en az 2 kat artması için doğru zamanda doğru kararları vermeyi ve doğru adımları atmayı seçiyorum.

3. seçiminiz


Aylık gelirimin en kısa zamanda en hayırlı şekilde en az 2 kat artmasını seçiyorum ve bu artışı sevgiyle kabul ediyorum.

Bu seçimlerinizi önce bir kağıda tek tek yazın sonra odaklanarak en az 7 kere okuyun. Bunu 21 gün devam ettirin. Ancak bu arada karşınıza çıkacak bilgilere duyarlı olun, CV nizi güncelleyin, ek iş imkanlarını araştırın, kendinizi geliştirmek için işinizle ilgili eğitim imkanlarını inceleyin. Yani atmanız gereken adımları atmaya başlayın. 2. seçiminize uygun davranmanız çok önemlidir ve küçük de olsa atacağınız adımlar sizi sonuca yaklaştırır.

2014 seçimlerinizi 31 aralık tarihinde hazırlamanızı öneririm. Bugün dünyada milyonlarca insan yeni bir senenin heyecanını ve coşkusunu yaşadıkları için dünyanın aurası da genel olarak pozitiftir. Bu olumlu enerjiden faydalanmak için ben seçim listemi 31 aralık günü hazırlarım ve üzerinde çalışırım.

Ben genelde 10 madde ile hazırlarım ve 2 madde de dünya ve diğer canlılar için ekleyerek 12 madde ile listemi tamamlarım. Daha sonra maddeleri 7 şer kere odaklanarak hatta imgelemelerle okur ve listemi uygun bir yere kaldırırım. Yıl sonunda ise listemi elime alır ve kontrol ederim. Gerçekleşenleri ve gerçekleşmeyenleri değerlendirir yeni listemi hazırlarım. Reiki 2.aşama olanlar listelerine reiki de verebilirler ancak ben sadece odaklanarak okumayı ve okurken aynı zamanda gerçekleşmiş gibi imgelemeyi seçiyorum. Bu noktada nasıl çalışacağınız size kalmış diyebilirim.

Bu sene listemi yukarı anlattığım tekniğe göre hazırlayacağım, yani her bir madde için 3 seçim yapacağım. Bu konuda çalışmak isteyenlere de önerim bu olacaktır. Bir de son olarak başkaları için değil sadece kendiniz için seçimler hazırlayın. Ancak başka bir insanın ne istediğinden eminseniz bu durumda onu da seçimlerinize ekleyebilirsiniz. Örneğin kardeşiniz bir işe girmek istiyordur ve bunu size de söylemiştir yani istediğinden eminsinizdir bu durumda listenize ekleyebilirsiniz.

Bugün de yoğunluğum devam ettiğim için bu konuda gelen sorulara yanıt vermekte zorlanabilirim. Ancak yine de sorusu olan buradan yazsın, imkanım oldukça kısa da olsa yanıt vereceğim

Sevgilerimle

Berna Özcan Demir