şimdi sizlere açıklanacak olan bu Fiziksel Egzersiz Tekniği hayal gücüyle yapılıyor lahutii forum ailesi,nasılmı? buyrun öğrenelim ozaman
Araştırmaya göre, kilo vermek isteyen ancak egzersiz yapamamaktan yakınanlar, zihinsel yoğunlaşma yoluyla fazlalıklarından kurtulabilecekler.
Yapmanız gereken tek şey ise günde en az yarım saat konsantre olup, egzersiz yaptığınızı düşünmek.

Smith araştırmada iki gruba ayırdığı kilolu deneklerle çalıştı. Birinci grup, üç ay boyunca her gün bir saat jimnastik yaptı.
İkinci grup ise,aynı süre boyunca bir koltuğa oturarak hayal gücüyle fiziksel egzersiz yaptığını düşündü. Deney sonunda ikinci grubun birinciden yarım kilo (3,5 KG) daha fazla kilo verdiği tesbit Hastanın şişmanlamasına yol açan yanlış beslenme alışkanlıklarının tesbiti ve giderilmesi çalışmasının yanı sıra, hipnozda böyle bir aktiviteye yer verilmesinin de yararlı olacağını düşünüyorum. Ama tabi ki bir hekimin yapması gereken ilk iş, organik bir rahatsızlığın olup olmadığının tesbitidir.

İlk zayıflatma çalışmamda sağladığım imajinasyonun faydasını gördüm. Hastamın şu ana kadar verdiği toplam kilo 12 kg'dır.Ve yaklaşık bir aydır bu kilosunu korumaktadır

konu bilgileri bu şekilde arkadaşlar
yeni konuda görüşelim,sevgilerimle